Drogi Kliencie!

Jesteśmy małżeństwem i chociaż działalność jest zarejestrowana jako działalność jednoosobowa, śmiało możemy powiedzieć, że sklep internetowy www.drogeriada.pl jest oprócz dwójki biologicznych naszym trzecim dzieckiem.

Cel, jaki chcielibyśmy osiągnąć to Twoje stuprocentowe zadowolenie z zakupów w naszym sklepie. Nie jesteśmy po to, żeby opowiadać jak długo jesteśmy na rynku, ani po to by stale powtarzać rzeczy oczywiste, że sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty ze sprawdzonych źródeł.

Decydując się na ten biznes i chcąc osiągnąć zamierzone cele najwięcej czasu poświęciliśmy na poszukiwania pewnych i wiarygodnych dostawców. Bo traktujemy Ciebie tak samo jak naszych bliskich - siostrę, brata, mamę, tatę, przyjaciela czy znajomego, kogoś, komu nie wciśniemy kitu, bo tak nie wypada. Nie jesteś dla nas tylko tym, który nam zwiększa słupki sprzedażowe, podnosi wskaźniki i statystyki.

Drogeriada.pl ma inną hierarchię wartości - nastawienie na Klienta i jego zadowolenie. A kiedy Klient będzie zadowolony? Kiedy otrzyma szybko produkt dobry, taki, którego sami nie zawahalibyśmy się kupić i używać oraz taki, który polecilibyśmy z czystym sumieniem bliskiej nam osobie. Kiedy ma świadomość, że jest ktoś, kto go wysłucha, podpowie, doradzi, rozwieje wątpliwości i nieraz pomoże podjąć decyzję, który zapach wybrać, kogoś do kogo zawsze się może zwrócić z każdym zapytaniem. Najważniejszym celem sklepu www.drogeriada.pl jesteś TY. Chcemy, by Twoja satysfakcja i zadowolenie po kliknięciu przycisku “Kupuję i płacę” utrzymywała się tak długo, jak zapach Twoich ulubionych perfum. Tego życzymy sobie i Tobie.

Anna i Wojciech Dąbrowscy

Sklep internetowy www.drogeriada.pl jest własnością firmy ThinkData Wojciech Dąbrowski. Firma podlega wpisowi do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem NIP: 5391474809, Regon: 521364380.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, aby publikowane informacje na www.drogeriada.pl były możliwie najdokładniejsze i aktualne. Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.drogeriada.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

DOKŁADNE DANE SPRZEDAJĄCEGO:
ThinkData Wojciech Dąbrowski
ul. Łukowska 1/164
04-113 Warszawa

NIP: 5391474809
Regon: 521364380

E-mail: kontakt@drogeriada.pl
Tel.: 606 136 342

Konto bankowe:
PKO Bank Polski: 14 1020 1127 0000 1902 0361 2561