Produkty prezentowane w sklepie internetowym www.drogeriada.pl to markowe perfumy i kosmetyki od certyfikowanych dostawców. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, bez ryzyka kupna podróbek. Współpracujemy z tymi samymi certyfikowanymi dostawcami, co klasyczne perfumerie. Nasza pasja do perfum sprawia, że sięgamy po zapach z najwyższej półki oferując go również naszym Klientom. Jako polska firma działająca w ramach Unii Europejskiej nie możemy pozwolić sobie na produkty gorszej jakości, a tym bardziej towary niewiadomego pochodzenia. Stawiamy na jakość, którą cenią sobie nasi Klienci.

Oryginalne perfumy w niskich cenach

Ceny w naszym sklepie są zdecydowanie niższe, niż w tradycyjnych sklepach. Powodem tego jest niska marża oraz to, że nie musimy płacić wysokich czynszów za lokale w dobrych lokalizacjach. Skupiamy się tylko na tym, co Państwa najbardziej interesuje - produkcie końcowym. Dlatego też możemy zaproponować naszym Klientom okazyjną cenę zachowując przy tym doskonałą jakość obsługi Klienta.

Naszym głównym celem nie jest tylko cena. Uważamy, że wsparcie przy zakupach, szybka logistyka produktów oraz staranne zapakowanie towaru sprawia, że naszych Klientów wciąż przybywa.

Oryginalne perfmy