Strona główna

Strona główna

Kategorie

Kategorie

Lista produktów marki Davidoff

Perfumy DAVIDOFF to wyjątkowe dobrane kompozycje zapachów, praktykę którą zapoczątkowało przygotowanie doskonałych cygar i wyrobów tytoniowych. Cała historia  rozpoczęła się od jego założyciela Zino Davidoff.

Perfumy DAVIDOFF to wyjątkowe dobrane kompozycje zapachów, praktykę którą zapoczątkowało przygotowanie doskonałych cygar i wyrobów tytoniowych. Cała historia  rozpoczęła się od jego założyciela Zino Davidoff. Jako młody emigrant z Kijowa, który w wieku pięciu lat w roku 1911 r, wraz z rodziną emigrował do Genewy, aby tam pomagać ojcu w sprzedaży oraz produkcji cygar. Zino był doskonałym uczniem swojego ojca, ale również osobą która poszerzała wiedzę samodzielnie podróżując po plantacjach w Argentynie, Brazylii i na Kubie. Pierwsze cygara Davidoff wyprodukował zaraz po II Wojnie Światowej w 1946 roku - i to właśnie cygara, papierosy oraz wyroby tytoniowe marki Davidoff są najbardziej znane na świecie. Sukces cygar pozwolił rozszerzyć działalność na inne wyroby skórzane oraz luksusowe perfumy.

W 1984 roku już nowy właściciel dr Ernst Schneider wprowadził na rynek perfum pierwszy zapach Davidoff Classic. Za sukcesem pierwszego zapachu wprowadził kolejną nowość w 1986 roku Zino Davidoff. Następnie aby po 2 latach wydać najsłynniejszy zapach marki -  słynny Davidoff Cool Water, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych męskich zapachów. Po wielki sukcesie w branży perfum dla Panów marka Davidoff w 1996 roku wprowadziła pierwszy produkt dla kobiet, Davidoff Cool Water Woman.

Mimo upływu czasu Davidoff pozostaje jedną z najbardziej znanych i luksusowych marek na świecie i coraz to powstają nowe kompozycje.