Poradniki na temat perfum - Blog o perfumach i kosmetykach - Drogeriada.pl
Praktyczne poradniki o perfumach

Nie ukrywamy że perfumy to nasza pasja od wielu lat. Tą pasją chcemy zarazić inne osoby. Dział poradniki na temat perfum prezentuje praktyczne porady i wskazówki na temat perfum zarówno jak i dla kobiet i mężczyzn. Jak dobrać perfumy do specjalnej okazji, sytuacji oraz pogody. Jakie perfumy wybrać dla siebie i dla bliskich, znajomych na różne pory dnia oraz roku. Jak dobrać perfumy pod różne rodzaje skóry i gusta.  Jak prawidłowo używać różnych rodzajów perfum, aby nie przeszkadzać innym osobom. Jak przechowywać swoje zakupy i dbać o to, aby zapach pozostał na długie miesiące. Skorzystaj z naszych porad i odkryj swoje ulubione zapachy na nowo.

W naszym dziale znajdziesz również podstawy na temat perfum. Poznasz dziwne skróty przy nazwach perfum – edt, edp i dowiesz się jak je wykorzystywać.

Brakuje Ci jakiegoś poradniki na temat perfum? Napisz do nas a na pewno poradzimy i uaktualnimy naszą listę dostępnych wpisów.

Perfumy na zimę – lista TOP 6

Cześć! Wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiednie perfumy na zimę. Zima kojarzy nam się z przede wszystkim ze śniegiem i świętami 🙂 Niezapomniany zapach choinki, wigilijnych potraw czy poczucie ciepła, spokoju i bezpieczeństwa buchającego z domowego ogniska oraz od bliskich nam osób. To czas kiedy...

Read More

Perfumy jak rozpoznać oryginał

Zakupy, w szczególności internetowe związane są ryzykiem nabycia produktów niewiadomego pochodzenia. Z roku na rok wzrasta liczba e-sprzedawców oferujących towar, w tym także perfumy, który pozostawia wiele do życzenia, a nazywając rzeczy po imieniu okazuje się zwykłą podróbą. Oryginalne perfumy jak rozpoznać oryginał o...

Read More

Reformulacja perfum – Co to jest i czy wpływa na zapach?

Jak reformulacja perfum wpływa na zapach? Pewnie wielu z Was zastanawia się co takiego kryje się pod tajemniczym pojęciem reformulacja perfum? Zdziwicie się bardzo, bowiem każdy nas zetknął się z tym zjawiskiem niejednokrotnie. Cała tajemnica tkwi jedynie w nazwie. Reformulacja to nic innego jak...

Read More

Perfumy jak używać ich prawidłowo – praktyczny poradnik

Chyba każdy może przedstawić sytuację, w której pamiętamy zapach perfum, a nie osobę, do której owy zapach należał. Twoje perfumy jak używać prawidłowo? Źle użyte perfumy duszą, a nie pachną. Postaramy się krok po kroku omówić jak prawidłowo używać swoich wymarzonych zapachów.

Read More
Zapraszamy do naszego sklepu Drogeriada.pl

Miła obsługa, fachowe porady, bezpieczne i komfortowe zakupy, błyskawiczne wysyłki, możliwość wyboru dostawców i formy płatności to cechy naszej drogerii internetowej, które ceni sobie każdy Kupujący. Sprawdź nas!